Su Arıtma Cihazlarında Seçenekler


Su Arıtma Cihazlarında Seçenekler

Başta Alanya su arıtma hizmetleri olmak üzere birçok farklı şehir ve ilçede hizmetler profesyonel kademe ifa edilmektedir. Mevcut su arıtma cihazı başka şehirlerden ve firmalardan alınsa dahi Alanya’daki mevcut telefon numaraları tuşlanarak montaj hizmetleri için randevu alınabilir. Randevu sistemiyle çalışan firmalar en geç 3 iş günü içerisinde su arıtma sistemlerinin montajını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda yedek parça değişimi ve kontrol gibi servis hizmetlerinden de en uygun fiyatlarla faydalanmak mümkün. 

Su Arıtma Cihazlarında Seçenekler
Su Arıtma Cihazlarında Seçenekler

Günümüzde su arıtma sistemleri özellikleri bakımından birçok seçeneğe ayrılıyor. Taksitli ödeme imkanlarından faydalanabilen alıcılar çok satın aldıkları son model su arıtma cihazlarını uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanabilir. 

Otellerde Kullanılabilecek Su Arıtma Cihazları 

Bilindiği üzere oteller fazla sayıda misafir ağırlayan kurumların başında geliyor. Konukların talep ettiği temiz ve rafine su ihtiyacı ise bu alanlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş cihazlardan sağlanabilir. Hem kullanım kolaylığı sunan hem de son derece ekonomik olan cihazların garanti süreleri ise 2 yıldan başlamaktadır. Ozmoz sistemini bünyesinde barındıran ve son derece kaliteli filtrelerle çalıştırılan bu cihazlar çok sayıdaki misafirin su ihtiyacını karşılamada kullanılmaktadır. Özellikle pet şişelerde bekletilen şişelerin temizliği şüphe uyandırmaktadır. Bu şüphenin önüne geçmek için yumuşatma sistemleri ile birlikte üretilen cihazlar otel ve benzeri kurumlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Evsel Su Arıtma Cihazları ve Özellikleri 

30 günlük deneme garantisiyle satışa çıkarılan evsel su arıtma cihazları toplamda 7 yıllık uzun garanti sürelerine sahiptir. Hem musluktan hem de akarsu gibi doğal kaynaklardan gelen sulara özel çeşitleri kataloglarda mevcuttur. Tamamen kullanım amacına ve kaynağına göre çeşitleri arasından seçim yapılabilir. Toplamda yedi aşamadan geçirilen sular hem leziz hem de sağlıklı tüketimler için uygundur. Cihazlarda kırmızı, mavi ve siyah gibi farklı renkler de alıcıların beğenisine sunuluyor. 

İş Yerlerine Özel Su Arıtma Cihazları 

Mesai saatleri içerisinde çalışanların temiz ve sağlıklı su ihtiyacını karşılayan bu cihazlar kendi içerisinde tezgah altı ve kabinli gibi seçeneklere ayrılıyor. Günlük 2000 litrelik hacmi sayesinde yüzlerce kişinin çalıştığı fabrika ve hastane gibi iş yerlerinde bile rahatlıkla kullanılabilir.