İş yeriniz İçin Su Arıtma Cihazları, Tüm Cihazlarla Uyumlu Filtreler ve Aksesuarlar

İş yeri Su Arıtma Cihazları

_

Teknolojik gelişmelerle beraber, musluk ya da çeşme sularının süzdürülerek ve arıtılarak daha sağlıklı ve daha içilebilir olmasını sağlamaktadır. Hem daha sağlıklı hem de daha tasarruflu olmasının yanında daha avantajlı bir sistemdir. Dolayısıyla hemen herkes tarafından tercih edilmektedir.

Plastik şişelerin ve damacanaların zararlı ve kötü etkilerinden kurtulmak için en çok kullanılan yerlerden birisi olan işyeri su arıtma sistemleri çeşme veya damacanaların zararlı ve kötü etkilerinden kurtulmak için geliştirilmiş en önemli sistemdir.

Evlerde kullanılmasının yanında, ofislerde ve işyerlerinde de kullanılmaktadır. Zamanımızın çoğunu harcadığımız iş hayatında hazır suyu her zaman bulma şansımız olmamaktadır. Sağlıklı sulara ev ve işyerlerinde ulaşmak, son derece kolay bir yöntemdir. Suyun içindeki zararlı maddelerden kurtulmak için geliştirilmiş işyeri su arıtma cihazları ofislerde ve işyerlerinde gerek toplantı odalarında bile kullanılabilen en uygun sistemdir.

  • Su Arıtma Filtresi
  • Su Arıtma Cihazı Bakımı
  • Tezgah Altı Su Arıtma
  • Kabinli Su Arıtma

Su Arıtma Sistemlerinin Avantajları

Suyun en fazla kirli olduğu alanlarda daha yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Firmaların ve şirketlerin kirli suların önlenebilmesi için geliştirdikleri bir sistemdir. Suyun en fazla kirli olduğu bölgede ve suyun en çok kirletilen bölgesi olan Alanya’da, Alanya su arıtma cihazları son derece önemli bir yere sahiptir. Bu sistem sayesinde küçük çocuklardan yaşlılara kadar herkes tarafından tüketilmektedir. Uzman kişiler tarafından geliştirilen bu teknoloji artık ev ve işyerlerinde de kullanımı son derece yaygınlık kazanmaktadır.

Evlerde musluklardan akan kireçli suyun ve hazır damacanalarda alınan suların arıtılması ve anında daha sağlıklı sulara kavuşabilme imkanı sağlamaktadır. Pet şişe ve damacanalardaki suların sürekli olarak kapalı alanlarda kalması nedeniyle bakteri ve mikrobik maddeler kapması muhtemel olmaktadır. Bu amaçla geliştirilen su arıtma cihazları daha hijyenik ve daha sağlıklı sulardan bol bol faydalanılmasını sağlamaktadır.

Ev ve İşyerleri için Su Arıtma Cihazları

Suyun sertlik ve yumuşaklığına göre farklılık gösteren özellikleri sayesinde içerisindeki bakteri oranlarına göre su analizi yaparak, içerisinde içilebilir veya içilemeyen suları ayırt edip makinelerde yada musluktaki su özelliklerine göre de değişiklik göstermektedir.

Satın alınan cihazların hangi amaçla ve nerelerde kullanılacağı son derece büyük önem arz etmektedir. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren arıtma cihazları küçük mutfaklarda bile çok büyük yer kaplamamaktadır. Kullanımının kolaylığı nedeniyle tezgah altına yerleştirilerek, pratik ve kolay bir şekilde faydalanılmaktadır.

Meyve sebzelerin temiz sula yıkanması veya çay yada kahvelerin daha sağlıklı içilebilmesi tezgah altı su arıtma sistemi sayesinde olmaktadır. Suların konforlu bir şekilde kullanılabilmesi daha da kolay hale gelmektedir. Suların sertlik ve yumuşaklığına göre farklılık göstermesi ve bu sayede, içerisindeki bakteriyel özellikleri ve maddeleri tutarak suyun daha yumuşak ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Musluk sularının içerisinde bulunan kalsiyum ve diğer maddeleri tutan yumuşatma sistemleri sayesinde suyun daha kullanışlı ve içilebilir olmasını sağlamaktadır.

Su Arıtma Cihazı 300 GPD

 

1000 Litre/Gün – 35 Litre/Saat

Çalışma Basıncı: 10 – 125 psi 220V

Ölçüler (cm): 50 x 80 x 24

Ağırlık: 35 kg

Su Arıtma Cihazı 400 GPD

 

1500 Litre/Gün – 50 Litre/Saat

Çalışma Basıncı: 10 -125 psi

Ölçüler (cm): 50 x 80 x 24

Ağırlık: 37 kg

Su Arıtma Cihazı 500 GPD

 

2000 Litre/Gün – 75 Litre/Saat

Çalışma Basıncı: 10 -125 psi

Ölçüler (cm): 50 x 80 x 24

Ağırlık: 37 kg