Eviniz İçin Su Arıtma Cihazları, Tüm Cihazlarla Uyumlu Filtreler ve Aksesuarlar

Evsel Su Arıtma Cihazları

_

Dünya çapında yaklaşık iki milyar insan kirli su içiyor. Evsel su arıtma cihazları ile en iyi ve en uygun fiyatlı su filtrelerini sunarak herkese güvenli içme suyu sağlamayı amaçlıyoruz. Su filtrelerimiz hayatınızı kolaylaştıracak ve daha sağlıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Evsel su arıtma filtreleri bakterilerin yüzde yüze yakınını sudan arındırır, bu da ailenizin sağlıklı kaldığından emin olabileceğiniz anlamına gelir. Evsel su arıtma cihazları güvenli içme suyu depolar bu da asla güvenli içme suyunun bitmemesi anlamına gelir. Kullandığımız tüm malzemeler uluslararası sertifikalıdır.

  • Su Arıtma Filtresi
  • Su Arıtma Cihazı Bakımı
  • Tezgah Altı Su Arıtma
  • Kabinli Su Arıtma

Daha Sağlıklı Daha Ekonomik 

Filtrelerimizin kullanımı çok kolaydır. Nehir, musluk ve yağmur suyu su arıtma cihazları tarafından süzüldükten sonra içilebilir hale geliyor. Tezgah altı su arıtma cihazlarıyla artık içme suyunuz bitmeyecek. Ayrıca artık su kaynatmak veya iyi su satın almak için zaman harcamak zorunda değilsiniz. Değiştirme filtrelerimiz uzun süre dayanıklıdır.

Sadece İçme Suyu Değil

Endüstriyel su arıtıcısı, içinde bulunduğu yerleşimin farklı miktarlarda arıtılmış su üretmesini sağlar.

Alanya su arıtma cihazlarının üretim hızları, temel bir pompanınkinden çok daha yüksektir. Su arıtıcılarımız vücudunuzun ihtiyaç duyduğu mineralleri suda bırakırken virüsleri, zararlı patojenik bakterileri, kistleri, parazitleri, sağlıksız kirleticileri tespit edilebilir. Sonuç yumuşatma sistemleri ile elde edebileceğiniz en sağlıklı ve lezzetli sudur.

Arıtılmış ve yumuşatılmış suyla sadece içme suyunda avantaj sağlamazsınız. Aynı zamanda meyve ve sebzelerinizi yıkarken, banyo yaparken, çamaşırlarınızı yıkarken daha sağlıklı ve güven içerisinde olacaksınız.

Suyun Niteliğine Göre Cihaz

Su arıtıcılarımız normal musluk suyunu kolayca temizleyebilir, aynı zamanda akarsu gibi kaynaklardan gelen suyu da verimli bir şekilde arındıracak kadar güçlüdür. Sizin için en uygun arıtma cihazını belirlemek için profesyonellerimiz öncelikle su analizi yapar.

Suyun niteliğine uygun bir arıtma cihazı veya yumuşatma cihazı önerilir. Evsel su arıtma cihazlarımız sahip olabileceğiniz en ekonomik su arıtma sistemidir. Saflaştırma elementlerimizin uzun ömrü, şişelenmiş suya kıyasla çok düşük bir maliyetle arıtılmış suyun tadını çıkarmanızı sağlar. Size de ailece sağlık içerisinde zaman geçirmeniz, bütçenizden tasarruf etmeniz sağlanır.

Bütün cihazlarımız garantili ve ultra organiktir.

_

1.400TL yerine

1.100TL

_
_

899.99TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

20TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

750TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

130TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

150TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

90TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

1.600TL

_

‘den başlayan fiyatlarla

_

70TL

_

‘den başlayan fiyatlarla